ტუბერკულოზისა და ფილტვის დაავადებათა ეროვნული ცენტრი

  • ტუბერკულოზისა და ფილტვის დაავადებათა ეროვნული ცენტრის დირექტორი – ზაზა ავალიანი 

  • დირექტორის თანაშემწე შიდა კონტროლის საკითხებში – იმედა სისაური

  • დირექტორის მოადგილე სამკურნალო დარგში, ექიმი, ფთიზატრი, პულმონოლოგი – ნანა ქირია

  • დირექტორის მოადგილე ფინანსურ დარგში – ლევან ხეცურიანი

  • დირექტორის მოადგილე ტექნიკურ დაგრში – ზაზა ალიბეგაშვილი

  • ხარისხის კონტროლის სამსახური

  • ხარისხის კონტროლის სამსახურის უფროსი ნინო ჭუმბურიძე-არეშიძე

  • მედიკამენტების აღრიცხვისა და ხარისხის კონტროლის მენეჯერი – თეა მაძღარაშვილი 

  • ადმინისტრაციული მენეჯერი, ექიმი, ფთიზიატრი, პულმონოლოგი – პაატა ალადაშვილი

  • პენიტენციურ სისტემის დაწესებულებებში ტუბერკულოზის კონტროლის სამსახურის უფროსი – მიხეილ მაძღარაშვილი

  • ეპიდზედამზედველობისა და სტრატეგიული დაგეგმვის დეპარტამენტის უფროსი – ნინო ლომთაძე

  • ადამიანური რესურსების მართვის სამსახურის უფროსი – ნათია კახელიშვილი

  • ეპიდემიოლოგი, სამეცნიერო კვლევების კოორდინატორი – ნესტან ტუკვაძე  

  • საზოგადოებასთან ურთიერთობის სამსახური 

  • სამსახურის სპეციალისტი – ქეთევან ბაჯელიძე 

  • პაციენტთა ნაკადების მართვის სამსახური

  • პაციენტთა ნაკადების მართვისა და მონიტორინგის მენეჯერი – ქეთევან ომანაძე

პროგრამის მართვა-კოორდინაციის სამსახური

პროგრამის მართვა-კოორდინაციის სამსახურის უფროსი – მარინა ჯანჯღავა

ცენტრის აფთიაქი

აფთიაქის გამგე – ნინო კვაჭაძე

კვების ბლოკი

კვების ბლოკის ექიმი-დიეტოლოგი – ნანა იაშვილი

საფინანსო-ეკონომიკური დეპარტამენტი

საფინანსო-ეკონომიკური დეპარტამენტის უფროსი – თამარ რუსიშვილი

შესყიდვების სამსახურის მენეჯერი – არჩილ ჩოხელი

სამედიცინო პროგრამების კოორდინატორი – კახა ასათიანი

აიტიტექნოლოგიების სამსახური

აიტიტექნოლოგიების სამსახურის უფროსი დავით ლელაძე

 

ქირურგიული მიმართულებები

  • ქირურგიული მიმართულების ხელმძღვანელი – შოთა გოგიშვილი   
  • ფილტვგარეშე ფორმების  – ძვალსახსართა ტუბერკულოზის ქირურგიის მიმართულების ხელმძღვანელი – გია ხოსიაშვილი
  • პროგრამის კოორდინატორი ქირურგიის დარგში – სერგო ვაშაკიძე  
  • ქირურგიული მიმართულების ექიმი-გინეკოლოგი – გურანდა ლორთქიფანიძე
  • ქირურგიული მიმართულების უროლოგი – თეიმურაზ დოჭვირი
  • ზოგადი ქირურგი (აბდომინური ქირურგია) – თემურ კანდელაკი  
  • რეანიმაცია-ინტესიური თერაპიის განყოფილება – განყოფილების გამგე – გიორგი კუტუბიძე

ამბულატორიულ-დისპანსერული განყოფილება

  • ამბულატორიულ-დისპანსერული განყოფილების ხელმძღვანელი – ლეილა გოგინაშვილი

დოტსამსახური

  • დოტსამსახურის თბილისის კოორდინატორი – მალხაზ დავითაშვილი

თ.გვასალიას სახელობის პედიატრიული განყოფილება

  • პედიატრიული განყოფილების ხელმძღვანელი – ლამარა მუმლაძე

ლაბორატორია

  • ლაბორატორიული სამსახურის ხელმძღვანელი – რუსუდან ასპინძელაშვილი

სხივური დიაგნოსტიკის განყოფილება

  • სხივური დიაგნოსტიკის განყოფილების ხელმძღვანელი – ნუნუ ნათაძე

ბრონქოლოგიური სამსახური

  • ბრონქოლოგიური სამსახურის ხელმძღვანელი – კახა ვაჭარაძე

მიმღები განყოფილება

  • მიმღები განყოფილების უფროსი – ლალი ცხადაძე

თერაპიული განყოფილებები

  • ფილტვის ტუბერკულოზის პირველი თერაპიული განყოფილების ხელმძღვანელი – შორენა საბანაძე

  • ფილტვის ტუბერკულოზის მეორე თერაპიული განყოფილების ხელმძღვანელი – მარინა ჯანელიძე

  • მულტირეზისტენტული ტუბერკულოზის მართვის განყოფილების ხელმძღვანელი – ქეთევან ბარბაქაძე

  • ფილტვის ტუბერკულოზის მეოთხე თერაპიული განყოფილების ხელმძღვანელი – ლალი კუპრეიშვილი

კაბინეტები:

ექიმი-კარდიოლოგი – მაია კიკვაძე-მესხი, ნატო წერეთელი
ექიმი-ალერგოლოგი, პულმონოლოგი – ნინო ჯაკობია
ექოსკოპია – ლიანა ირემაძე, თამარ ნატროშვილი
ენდოკრინოლოგი – თამარ კიკნაძე
ექიმი-სტატისტიკოსი – მარინა ჯანიაშვილი
მონიტორინგის ექიმი-სპეციალისტი – მზია ქათამაძე
ფსიქოლოგი – თებრონე ალავიძე
ფსიქიატრი – მაია არჩვაძე
ფიზკულტურის მეთოდისტი – ასმათ სურამელაშვილი
ციტოლოგი – თინათინ მამალაძე
ბიოქიმიკოსი – მარინა შურღაია
პათომორფოლოგი – თამარ მახარაძე
ლაბორატორიული მომსახურების მონიტორი – შორენა თავბერიძე
ექიმი-ლაბორანტები: ვიქტორია მღებრიშვილი, სვეტა ქანთარია, ტალიტა ჩხაიძე, ნანა რევიშვილი