1. დირექტორი ზაზა ავალიანი;
  2. დირექტორის მოადგილე სამკურნალო დარგში, ნანა ქირია;
  3. დირექტორის მოადგილე ფინანსურ დარგში ლევან ხეცურიანი;
  4. დირექტორის მოადგილე ტექნიკურ დარგში ზაზა ალიბეგაშვილი;
  5. ფილტვის ტუბერკულოზის პირველი თერაპიული განყოფილება; განყოფილების უფროსი შორენა საბანაძე;
  6. ფილტვის ტუბერკულოზის მეორე თერაპიული განყოფილება; განყოფილების უფროსი მარინა ჯანელიძე;
  7. მულტირეზისტენტული ტუბერკულოზის მართვის განყოფილება; განყოფილების უფროსი ქეთევან ბარბაქაძე;
  8. ფილტვის ტუბერკულოზის მეოთხე თერაპიული განყოფილება; განყოფილების უფროსი ლალი კუპრეიშვილი;
  9. პედიატრიული განყოფილება; განყოფილების უფროსის მოვალეობის შემსრულებელი ლამარა მუმლაძე;
  10. მიმღები განყოფილება; განყოფილების უფროსი ლალი ცხადაძე;
  11. ამბულატორიულ-დისპანსერული განყოფილება; განყოფილების უფროსი ლეილა გოგინაშვილი;
  12. ამბულატორიულ-დისპანსერული განყოფილება #2-ის უფროსი თეიმურაზ კალანდაძე;
  13. კვების ბლოკის დიეტ-ექიმი ნანა იაშვილი;
  14. ეპიდზედამხედველობისა და სტრატეგიული დაგეგმვის განყოფილება, განყოფილების უფროსი ნინო ლომთაძე;
  15. ადამიანური რესურსების მართვის სამსახური; სამსახურის უფროსი ნათია კახელიშვილი;
  16. შესყიდვების სამსახური, მენეჯერი არჩილ ჩოხელი;
  17. ხარისხის კონტროლის სამსახური, სამსახურის უფროსი ნინო ჭუმბურიძე-არეშიძე;
  18. ტუბერკულოზის ეროვნული პროგრამის მართვისა და კოორდინაციის სამსახური, უფროსი მარინე ჯანჯღავა;
  19. სამეცნიერო  კვლევითი  და უწყვეტი  პროფესიული  განვითარების  სამსახური, უფროსი ლამარა ვაშაკიძე;
  20. პაციენტთა ნაკადების მართვის სამსახური, მენეჯერი ქეთევან ომანაძე;
  21. სამეურნეო სამსახური, უფროსი ლევან კიკნაძე;
  22. ინფორმაციული ტექნოლოგიებისა და კომუნიკაციის სამსახური, უფროსი დავით ლელაძე;
  23. საფინანსო-ეკონომიკური დეპარტამენტი, უფროსი თამარ რუსიშვილი;
  24. სადაზღვევო პროგრამების კოორდინატორი, კახა ასათიანი;
  25. ქირურგიული განყოფილება, უფროსი შოთა გოგიშვილი;
  26. რეანიმაცია-ინტესიური თერაპიის განყოფილება, უფროსი გიორგი კუტუბიძე;
  27. სხივური დიაგნოსტიკური განყოფილება, უფროსი ნუნუ ნათაძე;
  28. აფთიაქის გამგე ნინო კვაჭაძე;
  29. ლაბორატორიული სამსახურის უფროსი, რუსუდან ასპინძელაშვილი;
  30. პენიტენტენციალური სისტემის დაწესებულებების ტუბერკულოზის კონტროლის სამსახურის უფროსი, მიხეილ მაძღარაშვილი;
  31. იურიდიული სამსახური, ადმინისტრაციულ-სამარლებრივი კონსულტანტი კონსტანტინე ოჩიგავა;
  32. შპს „თბილისის N5 ტუბდისპანსერის” დირექტორი მანანა ურჯუმელაშვილი;
  33. შპს „თბილისის N2 ტუბდისპანსერის” დირექტორი თამარ ბურდილაძე;
  34. შპს „თბილისის N3 ტუბდისპანსერის” დირექტორი რუზანა ფასუაშვილი;